Sektörler


GIDA

Tüketici sağlığını önemsiyoruz mottosu ile yola çıktığımız bu serüvende öncelikli hedefimiz son tüketicinin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini belirlemek ve bu ihtiyaçlara en doğru ve sağlıklı ürün önerileriyle karşılık vermektir. Bu amaçla iş planımız, paydaşlarımızı doğru bir şekilde yönlendirebileceğimiz Pazar analizlerini gerçekleştirmek ve bu Pazar analizleriyle paralel ürünlerle pazarda yer almaları için formülasyon ve konsept geliştirmeleri üzerine temellenmektedir.


GIDA DESTEĞİ

Hızla gelişen ve teknoloji ile iç içe geçen günümüz koşullarında sağlıklı ve besin değeri yüksek gıdalara ulaşmak oldukça güç. Bu gelişim ve değişimin farkındalığıyla takviye edici sektöründe uzman ekibimiz ve derin Pazar bilgimizle yer almaktayız. Yoğun Pazar araştırmaları ve yayınlanmış makaleler ile kendimizi sürekli olarak güncel tutup, bu çalışmalar sonucu edindiğimiz veriler ile paydaşlarımıza katma değerli ürünler sunma yönünde; patentli ve standardize ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Derin Ar&Ge bilgimiz le doğru ürün kombinasyonları ve dozajlamalarda siz değerli paidarlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.


FONKSİYONEL GIDALAR

Günlük besinlerimizi zenginleştirmek ve sağlıklı gıdaları ulaşılabilir kılma gayesiyle Pazar ihtiyacına yönelik ürün konseptleri ve formülasyon önerileri geliştirmekteyiz. Bu kapsamda fonksiyonel yiyecek ve içecek dünyasına yeni soluk getirecek ham madde arayışlarımız sürekli olarak devam etmekte ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tedarikçilerimizin derin teknik bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak; en doğru ham maddelerle tüketici alışkanlığını değiştirmeye yönelik çalışmalarımız ve pazara yön verme misyonumuz ile Türkiye fonksiyonel gıda pazarını global Pazar ile paralel bir şekilde ilerleyen ve gelişen bir dünyaya dönüştürme hedefindeyiz.


KİŞİSEL BAKIM

Konusunda uzman tedarikçilerimizin desteği ile; kozmetik sektörüne katma değeri yüksek, etkinlikleri kanıtlanmış patentli ürünlerimizle hizmet vermekteyiz. Hayat Bilimleri divizyonu olarak portföyümüze kattığımız ürünlerin spesifik, hikayesi olan ürünler olmasına ve paydaşlarımızın formül ve ürünlerini geliştirmelerine olanak sağlayan ürünler olmasına özen göstermenin yanında, Ar& Ge formül çalışmalarında da destek olmaktan mutluluk duyarız.