Hakkımızda


Greenorm olarak Profen Grup Şirketleri bünyesinde; alanında uzman ekibi ile Türkiye ve yakın çevre ülkelerine Hayat Bilimleri divizyonu kapsamında; gıda, takviye edici gıda, veterinerlik, kozmetik ve ilaç sektörlerine ham madde tedariğinde yüksek kalite ürünlerle hizmet vermekteyiz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını tespit ederek etkin formülasyon çalışmaları gerçekleştiriyor, günümüz değişen trendlerine uygun ürünler üretmesine destek oluyoruz.


Geçmişten günümüze yenilikçi ve bilimsel düşünce metodlarını harmanlayarak iş ortaklarımıza kaliteli, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler sunmak esas gayemizdir. Bu kapsamda Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde bulunan partnerlerimizin desteği ile güvenilir bir hizmet anlayışı ile ürünlerimizi pazara sunmaktayız.


1995'te kurulan Profen Grup Şirketleri ana iş kolları Telekomünikasyon & Veri Merkezi, Uydu Haberleşme, Savunma Teknolojileri, Araştırma & Geliştirme, Kablo TV & Zayıf Akım Sistemleri, EPC, Yayıncılık, Enerji olan büyük bir ailedir. Bünyemize hayat kimyasalları ham madde tedariği sektörlerini ilave ederek büyümeye devam ediyor, tedarik ağımızı hızlı ve kaliteli çözüm anlayışı ile genişletiyoruz.