Letter From CEOProfen olarak farklı sektörlerde faaliyet göstererek ürün ve hizmetlerimizde sunduğumuz çeşitlilik ile Türkiye’nin önde gelen şirketler grubu olma yolunda ilerliyoruz.

Vizyonumuzu gerçekleştirmek adına her yıl operasyonel alanda mükemmelliyetçi bakış açımızı koruyarak, proje yönetimi becerilerimizi geliştirerek ve kurumsal anlamda sosyal sorumluluğumuzu yerine getirerek sürdürülebilir kalkınma sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kuruluş tarihimiz olan 1995 yılında, küçük tek odalı bir şirket olarak sıfır sermaye ile 5 idealist genç girişimci olarak yola çıktık. İlk günden beri kaliteli ürün ve üst düzey hizmet anlayışından ödün vermeyişimizle firmamızı pazarda lider bir global şirkete dönüştürmeyi başardık.

Grup şirketlerinin tüm uzmanlıklarını bir çatı altında toplayarak, yeteneklerimizi genişletip önemli pazarlarda anahtar teslim çözümler sunabildik.

İş hayatında ilkemiz, müşteri beklentilerini aşarak müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmaktır. Bu misyonla müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için dünya standartlarında ürün ve hizmetler ile mevcut ihtiyaçlara cevap vermenin yanı sıra kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Profen olarak sunduğumuz ürün ve hizmetler ile müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarına cevap vermenin yanı sıra gelecekte oluşacak gereksinimler ile sektördeki gelişmeleri takip ederek çalışmalarımızı bu bağlamda yoğunlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme elde etme yolunda ilerlemeye devam etmeyi hedefliyoruz. Ülkemizin genç ve donanımlı girişimcilere çok ihtiyacı var; dileğimiz, bizler gibi düşünen gençlere örnek olmak ve cesaret vermektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği muasır medeniyetler seviyesine ancak böyle ulaşabiliriz. Biz de Profen şirketler grubu olarak bu yüce hedefe katkı sağladığımızı düşünüyor, bundan mutluluk ve onur duyuyoruz.